M ˇ D R Z Y - NIE USTĘPUJCIE - G Ł U P I M . . . ! ! !


ostatnia aktualizacja 

INFO : krzyskow.pl - tel. 695 747 999

 

Jaka bede w Reszlu

 

FOTO 2007


FOTO 2007


W tym roku spotykali¶my sie 9 marca w Olsztynie w Klubie "Grawitacja" Na otwarciu wystawy Fotografii
"OTO ONE" Zbigniewa Jacykowskiego z Gdańska.

Werdykt jury Międzynarodowego Konkursu
na Rysunek "Jaka bede ... 2007"

Jury w składzie
Tomasz Wołoszyn (2001), Krzysztof Toboła(2002), Dorota Chwałek(2003)
Andreas Malecki - Niemcy (2003) Daniel Strzelczyk (2005) Sławomir
Łuczyński (2006) Bretislav Kovarik - Czechy (2005, 2006) Anna Sokolska
(2005, 2006) Stanislav Aszmarin - Rosja (2005) Mirosław Krzyków -
organizator)
przyznało następuj±ce nagrody:

W kategorii rysunek

I miejsce Bahram Nematipur Iran


II miejsce Rićardas Zdanavićus Litwa
III miejsce Huseyn Soylu Turcja

W kategorii satyra

I miejsce Jurij Kosobukin Ukraina


II miejsce Bernard Bouton Francja
III miejsce Maja Tcholakova Bułgaria

Nagroda im Anny Danowskiej - Stępień Kobieta Kobiecie
Małgorzata Gny¶ - Polska

Małgorzata Gny¶ - Polska -
nagroda specjalna Galerii Satyry "U Artystów" Indywidualna wystawa prac na otwarcie "Jaka bede...2008"

Nagroda im Andrzeja Gasparowicza za najspro¶niejszy rysunek
Dariusz Wójcik
- Polska


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W trakcie imprezy rozegrano II Otwarte Mistrzostwa Polski Satyryków w Bilardzie - zwyciężył - Zbigniew Jacykowski - Polska


PRACE 2007

Otrzymalismy prace nastepujacych autorow: - So far we have drawings from:
R
- Rysunek - Carton S-Satyra

* Prace jurrorów poza konkursem * Representative jurry, Work beyond competition

jest 308 uczestników
It is 308 participants


Andrea Bersani
Włochy S


Nuri Bilgin
Turcja R

Arsen Gevorgyan
Armenia R

Pavel Taussig
Niemcy S




Zhang Zhong Guan


Chiny R


Azuka Christoper
Nwokocha
Nigeria R



Andrey Lupin
Rosja R

Alexei Talimonov
Anglia R

Shahid Atiqullah
Szwajcaria R

Gergely Bacsa
Węgry R

Farhad Bahrami
Iran R


Ba Bilig
Chiny R


Erol Ergul
Turcja R

Erol Ergul
Turcja S

Derek Esterby
Niemcy R

Derek Esterby
Niemcy
S

Yurteri Evrim
Turcja R

Grigoris Georgiou
Grecja R



Mahammad Habibi
Iran R

Mohammad
Jawandoost

Iran R

Alattin Kacar
Turcja R

Mahmut Erdal
Karakoc

Turcja R

Vladimir Kazanevsky
Ukraina S

Vladimir Kazanevsky
Ukraina R


Aleksii Krytevych
Ukraina R

William Locked
USA R

Andrey Lupin
Rosja S

Saeid
Iran R

Huseyn Soylu
Turcja R

Huseyn Soylu
Turcja S


Reshad Sultanovich

Bo¶nia Hercegowina
R

Michael Tetievski
Izrael R


* Daniel Strzelczyk
Polska
S


Mutreza Albayrak
Turcja S


Andre Mathijs
Belgia S

Erdogan Basol
Turcja S



Makhmudjon
Eshonkulov

Uzbekistan S

Andrzej Kołodziej
Polska S


Dawn U Myit Aung
Myanmar S

Mojgan
Paydari Alamdari

Iran S


Mihai Danilescu
Rumunia S

Valentin Georgiev
Bułgaria R



Valentin Georgiev
Bułgaria S


Jia Ruijun
Chiny S


Zlatko Krstevski
Macedonia S


Li Zaw Thein
Myanmar S

Salidian Mamatkulov
Uzbekistan R

Salidian Mamatkulov
Uzbekistan S



Gennadiy Nazarov
Ukraina S


Nimudon
U Kaung Myint

Myanmar S

Tsocho Peev
Bułgaria S

* Mirosław Krzy¶ków
Polska
S

Masoud Ziaei
Zardkhashoei

Iran S

Ahmet Unit Akkoca
Turcja S


Ivan Anchuokov
Rosja S

Vladimiras
Beresniovas

Litwa R

Vladimiras
Beresniovas

Litwa S

Demetrios Covarelli
Grecja S


Mikola Dmitruch

Ukraina S

Milan Lićina
Serbia S


Min Zaw Min
Myanmar S


Ali Ózmen
Turcja S


Branko PremuĽić
Chorwacja S

Mohammad Sareh
Iran S


Pooya Sareh
Iran S


Raimundo Waldez
Da C. Duarte

Brazylia S


Nour El Yakine
Algeria S

Amir Hossein
BaBaey

Iran S


Joao Bosco
Jacó de Azevedo

Brazylia S


Horia Crisan
Romunia S

Manuel Sainz Serrano

Hiszpania S


Manuel Sainz Serrano
Hiszpania R



Igor Smirnov
Rosja S

Mahdi Tamizi
Iran S

* Krzysztof Toboła
Polska
S

Olga Withers
USA S


Himez Deniz Akinci
Turcja R

Iwona Czerniak
Polska R


* Sławomie Łuczyński
Polska
S

Mahammad Habibi
Pashakolai

Iran S

Jafar Habibi
Iran S

Zhao Yun Sheng
Chiny S


Mohsen
Tabarteh Farahani

Iran S

Murat Kuruz
Turcja S


Jan Tomaschoff
Niemcy S


Dariusz Wójcik
Polska S

Tawan Chuntra
Taiwan S

Kristina Daniunaite
Litwa S

Seyed Yousef
Rahimi

Iran S

Daniel Ionescu
Romunia S


Marek D±browski
Polska S


Marek D±browski
Polska R


Zbigniew Jacykowski
Polska S

Renee Bouws
Holandia S


Zygmunt Figura
Polska S


Ali Mardomi
Francja S


Shivan Hasan Pur
Iran S


Janusz Kożusznik
Polska S


Janusz Kożusznik
Polska R


*
Stanislav Ashmarin
Rosja S


Winfried Besslich
Niemcy S


Adam Czech
Polska S


Monika
Marchewka- Czech

Polska R


Boris Erenburg
Izrael S


Małgorzata Ossowska
Polska S


Vladimir Romanov
Izrael S


* Tomasz Wołoszyn
Polska S


Jarosław Hnidziejko
Polska S


Małgorzata Gny¶
Polska S


Raed Khalil
Syria S

Zoran Jo¶i¶
Słowenija S

Zoran Jo¶i¶
Słowenija R

Heino Partanen
Finlandia S

Heino Partanen
Finlandia R


Alexandru Lincu
Romunia S

Zidarov Veselin
Bułgaria S


Artur Galicki
Polska S

Terhat Demirbas
Turcja S

Valeri Tarasenko
Rosja S

Cristinel Vecerdea
Romunia S


sairam akundi
Indie S

Sylwia Bereska
Polska S

Rex Juriansz
Anglia S


Hosnieh Akbar
Iran S


Rahim Baggal Asgari
Iran S

Dawood Deldar
Iran S


Serda Jannaty Rad
Iran S

Mahnaz Mahmoodi
Iran S

Neda Moghadam
Iran S

Hamed Nabahat
Iran S

Naeimech Ni Koo Raj
Iran S

Masoumeh
Ahmad Zadeh

Iran S



Walerian Domanski
USA S



Rumen Dragostinov
Bułgaria S

E. Gupets
Kanada S


Natalia Heinze
Polska S


Mihut Ionel
Romunia S



Miroslav
Kral Ćesky

Czechy R



Ngai Oo
Myamar S

Aleksandra Omelak
Polska S

Mohammad
Rezababaei

Iran S


Bernard Bouton
Francja S

Maya Tcholakova
BułgariaS



Marian Trutulescu
Romunia S



Shin Hpone
Pye San

Myamar S


Bedaiwi
Sami Mohomed Ali

Egipt S

Michał Graczyk
Polska S


Branko Ilić
Chorwacja S

Milena Ryznar
Polska R

Babić Sava
Serbia S




Jarosław Wojtasiński
Polska S



Omer Cam
Turcja S


Chauhan Dhansaj
Indie S


Rimantas Dovydenas
Litwa S


Valentin Druzhinin
Rosja S


Ferreol Murillo Fuentes
Kostarika R


Ferreol Murillo Fuentes
Kostarika S

Gopala Krishna
Indie S


Stanisław Ko¶ciesza
Polska S

Swati Tezaswi.v
Indie S



Zulkuf ABA
Turcja S

Burhanettin Ardagil
Turcja S


Erico Junqueira Ayres
Brazylia S


Huang Kun
Chiny S

Sławomir Osiński
Polska S

Fernando Pica
Kolumbia S

Jasmir Samedov
Azerbejdżan S

Paweł Stańczyk
Polska R



Mustafa Yiloiz
Turcja S

Chen Xiu Fen
Chiny
S


Zhu Cheng
Chiny
S


Ismaylova Inji
Azerbejdżan
S



Bayram Hacizadeh
Azerbejdżan
S


Adam Polkowski
Polska R


Adam Polkowski
Polska S


Lazo Sredanovic
Czarnogóra S

Bahram Nematipour
Iran R

Saulius Medżionis
Litwa S


Stane Jagodić
Słowenia S



Sławomir Bednarski
Polska S


Jan Surma
Polska S


Julian Pena-Pai
Rumunia S


* Anna Sokolska
Polska
S

*Andreas Malecki
Niemcy
S


Bayram Gasimkhanli
Azerbejdżan S


Gunay Gasimkhanli
Azerbejdżan S


Anirban Ghosh
Indie R


Bartosz Grendzisz
Polska S

Bojan Gruca
Chorwacja S

Ivan Haramija
Chorwacja S

Borislav Hegedu¶ić
Chorwacja S


Duncan Keeley
Kanada S


Josip Kovaćević
Chorwacja S

Fedor Kritovac
Chorwacja S


Tadeusz Krotos
Polska S

Ćedomil Mi¶ković
Chorwacja S

Damir Novak
Chorwacja S

Marijan Pavećić
Chorwacja S


Darko Pavic-Dajka
Chorwacja S

Saliem Tasiepoor
Pehkordi

Indie R

Nata¶a Ra¶ović
Chorwacja S


Bogumił Wtorkiewicz
Polska S



Joso Dominković
Dominik

Chorwacja S


Zbigniew Piszczako
Polska S



Dasha Bakhareva
Rosja R

Vlada Baskakov
Rosja R

Polina Belobrodova
Rosja R


Serik Bulgur
Turcja R


Nicolay Chernyshev
Rosja S


Misha Chernyshev
Rosja S



Zhenya Chernyshev
Rosja S

Yuliya Chernysheva
Rosja R

Margareta
Chitcatii
- Pelin

Mołdawia S

Hicabi Demirci
Turcja S

Pani Fabrizio
Włochy S

Miroslav Georgievski
MIRO

Macedonia S


Oleg Goutsol
Ukraina S

Huang Bin
Chiny S


Lera Ignatovskaya
Rosja R


Lena Ignatovskaya
Rosja R


Valeriya
Ignatovskaya

Rosja R


Krzysztof Iwańczyk
Polska S


Nikita Karlov
Rosja R

Christo Komarnitski
Bułgaria S

Barbara Kompała
Polska S

Oleksiy Kustovskiy
Ukraina R

Oleksiy Kustovskiy
Ukraina S

Zhenya Kuznetzova
Rosja R



Nadya Kuznetzova
Rosja R


Nastya Nikilenko
Rosja R



Justyna Płska
Polska R

Louis Pol
Australia S


Willem Rasing
Holandia S


Zhenya Semenochev
Rosja R



Cat Sergeeva
Rosja R

Anton Shpakov
Rosja R



Misha Slotvitzky
Rosja R


Vera Smirnova
Rosja R



Galina Smirnova
Rosja R

Sergey Sokolov
Rosja S



Polina Torgova
Rosja R


Sasha Torgova
Rosja S



Olesya Trofimova
Rosja R


Rafał Werszler
Polska S

Barbara Wesołowska
Polska S


Souza Milton
de Faria e

Brazylia R



Reąad Sultanović
Serbia S

Henryk Cebula
Polska S

Henryk Cebula
Polska R


André-Philippe Côté
Kanada R


André-Philippe Côté
Kanada S


Nedeljko
Deretic-Nedja

Serbia S



Aneta Dziuba
Polska R

Jiri Hir¶l
Czechy R

Jiri Hir¶l
Czechy S

Krzysztof Krzych
Polska R

Krzysztof Krzych
Polska S

Anatoliy Lerner
Niemcy S



Jiri Mikulecky
Czechy S

Eder Santos
Brazylia S

Wolfgang Schlegel
Niemcy S

Radek Steska
Czechy S

Mario Sughi
Irlandia S

Krzysztof Bujnowski
Polska S



Maciej Trzepała
Polska S

Anna Zawisza
Polska R


Win Win Than
Myamar S


Judzas Juozapavićius
Litwa S


Rićardas Zdanavićius
Zdanas

Litwa R

Yuri Kosobukin
Ukraina S


B. Zussman
Holandia R

Robert Krężak
Polska S

Robert Krężak
Polska R

Dragutin
Dado Kovaćević

Chorwacja R

Żivka Suvić
Serbia R

Cletiu Radu-Clear
Romunia S


Kre¶imir Kve¶tek
Chorwacja S


Marino Tarizzo
Włchy S


Du¶an Smiljanić
Serbia S

Jan Buba
¦ćepko

Czechy S

Kamil Iwańyk
Polska S


Agata Szabałska
Polska R


Oldrich Hejzlar
Czechy S

Steffen Jahsnowski
Niemcy S

Valery Mahylny
Ukraina S


Bartis Silviu
Romunia S

Dragan Milinovic
Serbia S

Vladimir Słevović
Serbia S


Nicholas Zhigotsky
Rosja S

Jano Valter
Słowacja S

Jano Valter
Słowacja R

Wiesł Bołtryk
Polska S

Chorean
Cornel-Marin

Romunia S

Toma' ¶ Trunećek
Czechy S


Myung Lae
Korea S

Athanassios
Efthimiadis

Grecja S

Lazar Boultif
Francja S


Dariusz Pietrzak
Polska S

Amit Kumar
Indie R

* Bretislav Kovarik
Czechy
S


Mykola Kapusta
Ukraina S

Wiesł Lipecki
Polska S

Ariel Ostrowski
Adrian Reszka

Polska S

Izabela Cieszko
Polska R

Adam Palatyński
Polska R

Natalia Szwedowska
Polska S


Justyna Rybińska
Polska R

Justyna Rybińska
Polska S

Beppe Battaglia
Włchy S

Andrzej Kleszczewski
Polska S


Gheorghita
Ghinea Uriasu

Romunia S

Severin ¦ikanja
Serbia S


Ozcan Demir
Turcja S


Huseyin Cakmak
Cypr S

Aleksandra Prejs
Polska R


Aleksandra Prejs
Polska S


Zofia Sowa
Polska R

Mileta Miloradovic
Serbia S



Goran Milenković
Serbia S

Dmitry Kononov
Rosja S


Dmitry Kononov
Rosja R


Mohmood Nazari
Iran S

Lubomir Dostal
Czechy S


Beata Jankowska
Polska R


Kinga Offert
Polska S


Dorota Reterska
Polska S

Mamijech Hejazi
Iran S


Andras Tóth
Węgry S

Nikola Ota¶
Serbia S


Jordan Pop-Iliev
Macedonia S



Jovan Prokopljević
Serbia i Czarnogóra S


Jovan Prokopljević
Serbia i Czarnogó R


Sergey Savilov
Rosja S

Valentin Rozanetsev
Rosja S

Adamas Żikinskas
Litwa R

Zakończyli¶my przyjmowanie prac
We have ended reception of work

Pozostałe przechodz± na edycję 2008
Remaining proceed on editing 2008

 

 

strona organizatora



Gminna Jedwabno


PRONAT MEDIALNY IMPREZY







Design 2006 by MIK



Dispaly Pagerank